Home > Sportas > Kaip išmokti sukti lanką?

Kaip išmokti sukti lanką?

Gimnastikos lankas – tai vienas tų sporto įrenginių, kuris turi tikrai nemažai privalumų. Reguliariai sukant lanką gerinama medžiagų apykaita, stiprinami raumenys, efektyviai deginamos kalorijos, gerinama koordinacija, ir t.t. Jei vis pasvarstote pradėti sukti lanką, žemiau pateikti patarimai padės jums išmokti tą daryti. Viskas yra gerokai paprasčiau nei įsivaizduojate!

Kaip išmokti sukti lanką?

Lanką laikykite kūno centre, vieną koją pastatykite į priekį, kitą – už nugaros. Kelius šiek tiek sulenkite, pasisukite į vieną pusę, lanką laikykite apatinėje nugaros dalyje. Pastumkite lanką, linguokite klubais pirmyn ir atgal (taip pat klubus galite judinti į šonus – kojas tokiu atveju reikia laikyti pečių plotyje). Kai įgusite sukti lanką, šios treniruotės metu galėsite atlikti ir papildomų pratimų, tokių kaip pasisukimai, įtūpstai, šokio žingsneliai, ir t.t.

Ką daryti, jei lankas nuolat krenta?

Lanko sukimas reikalauja tam tikrų įgūdžių, todėl neišsigąskite, jei iš pirmo karto jums nepavyksta išmokti sukti lanką. Net ir tuomet,  jei lanko sukimas tampa įprasta veikla, kartais išsimušama iš ritmo, ir lankas nukrenta žemyn. Kai taip nutinka, tam tikri judesiai gali padėti sugrąžinti lanką į vietą: jei matote, kad lankas ima kristi, pagreitinkite klubų judesius, tačiau stenkitės išlaikyti tiesią nugarą.  Jei lankas sukasi netolygiai, tą galite ištaisyti sukeisdami kojas vietomis: priekyje pastatytą koją pastatant už nugaros, o už nugaros pastatytą koją – į priekį. Taisant lanko padėtį labai svarbu išlaikyti tiesią nugarą: jei pasilenksite į priekį, lankas gali nukristi.

Šiandien sporto prekių parduotuvėse galite rasti tikrai nemažą lankų asortimentą, tačiau dažniausiai yra pasirenkami sunkesni masažiniai lankai, kurie gali užtikrinti dar geresnius rezultatus. Kokybiškų gimnastikos lankų galite įsigyti apsilankę šioje internetinėje parduotuvėje: https://sportuok.lt/Gimnastikos-Lankai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *