Home > Buitis > Kaip išsirinkti tinkamą įmonės pavadinimą?

Kaip išsirinkti tinkamą įmonės pavadinimą?

Įmonių steigimas ir pats verslo kūrimo procesas apima kelis etapus, kurių kiekvienas yra svarbus dėl tam tikrų priežasčių. Įmonės pavadinimo pasirinkimas gali būti ir lengviausia, bet tuo pačiu ir sunkiausia užduotis. Jei nerandate pavadinimo, kuris puikiai tiktų jūsų verslui,šiame straipsnyje pateiksimekeletą naudingų patarimų.

Kaip pasirinkti įmonės pavadinimą: naudingos taisyklės ir patarimai

1. Venkite dviprasmybiųJūsų prekės ženklo garsas turi atitikti jūsų pramonės šaką.Sudarykite žodžių, kurie dažniausiai vartojami jūsų pramonėje, sąrašą ir apibūdinkite jį. Žvelgiant į populiarių žodžių sąrašą, jums bus lengviau sugalvoti tinkamą pavadinimą.

2. Pavadinimas turėtų parduoti jūsų prekės ženkląJūsų įmonės pavadinimas turi būti ne tik suprantamas, bet ir „kalbantisuž save“. Kitaip tariant, pavadinimas turėtų apibūdinti jūsų pramonės šakąir požiūrį į verslą.Tai nereiškia, kad pavadinime turi būti jūsų siūlomo produkto ar paslaugos pavadinimas. Jis turėtų nepastebimai perteikti jūsų verslo esmę, patirtį ir naudą.Pavyzdžiui, internetinės mažmeninės prekybos „Amazon“ vardas siejamas su didelio masto augimu ir paslaugų visapusiškumu.

3. Pavadinimas turi būti lengvai įsimenamasŽmogaus smegenims nėra taip lengva įsiminti vardus ir pavadinimus. Kodėl? Kadangi smegenys saugo vardus trumpalaikėje arba operatyvinėje atmintyje, tai galima palyginti su kompiuterio veikimu. Jame tik trumpą laiką saugoma naujausia informacija. Jei atidarysite per daug skirtukų, sistema pradės strigti. „Darbinės atminties“ trūkumas yra tai, kad negalime atsiminti absoliučiai visko. Kad išliktų atmintyje, įmonės pavadinimas turi „apgauti“ smegenis. Kaip tai padaryti? Būtina, kad prekės pavadinimas būtų susietas su tam tikru jausmu, požiūriu ar pojūčiu.

4. Nesižavėkite mados dabartinėmis mados tendencijomisJei norite patraukti šiuolaikinių žmonių dėmesį, jūsų prekės ženklas turi būti aktualus. Tačiau čia turėtumėte būti atsargūs ir pernelyg nesižavėti mados tendencijomis. Kodėl? Nes tai, kas šiandien madinga, rytoj gali būti pasenę. Ir reikia tokio vardo, kuris įdomiai skambėtų bent penkerius ateinančius metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *