Home > Buitis > Kaip sutaupyti perkant baldus sodybai?

Kaip sutaupyti perkant baldus sodybai?

Prasidėjus šiltoms dienoms, mūsų vaizduotę užvaldo svajingos vizijos. Mūsų terasą užliejanti saulė, nuo grotelių kylantys gardūs kvapai, vėsūs gėrimai, patogūs foteliai, stalas nukrautas gardžiais skanėstais… Šių vizijų centre visada yra tobulas sodo komplektas. Todėl daugelis norėdami sutaupyti, perka tik kokybiškus baldus, kad lauko baldų pirkimas netaptų kiekvieno sezono nauju pirkiniu.

Poilsio zonos išdėstymas terasoje ar sode, prasideda nuo baldų pasirinkimo. Patogūs foteliai ir sofos sukuria gerą nuotaiką ir suteikia malonumą bendraujant su artimaisiais ir draugais. Svarbu, kad jų išvaizda pabrėžtų stilistinę aplinkos ar kraštovaizdžio dizaino koncepciją, o konstrukcija ir medžiaga būtų tvirtos ir patvarios. Lauko baldai turi būti funkcionalūs ir universalūs.

Lauko baldų savybės

Baldų konstrukcijas, skirtas lauko zonoms, veikia stiprus aplinkos poveikis: krituliai, saulės spinduliai, dulkės. Šiuolaikinė rinka leidžia įsigyti lauko baldų iš įvairių medžiagų, pagamintų klasikinio, kaimiško ar modernaus stiliaus.

Renkantis svarbu atsižvelgti į:

  • Svoris, dydis – per lengvus vėjo gūsius gali nunešti, o sunkius bus nepatogu perstumti. Matmenys turi atitikti erdvės dydį ir jos neužgožti.
  • Greitas surinkimas, kompaktiškas sandėliavimas, lengvas valymas.
  • Medžiaga. Gamintojai siūlo sodo baldus iš plastiko, metalo, ratano ar medžio.
  • Estetinis patrauklumas ir stilistinio atitikimo harmonija jūsų aplinkoje.
  • Saugumas ir ekologiškumas – kaitinant jie neturėtų išskirti kenksmingų medžiagų.
  • Funkcionalumas ir universalumas – gaminius patogu naudoti tiek terasoje, tiek pavėsinėje ar prie baseino.
  • Praktiškumas – eksploatacinės savybės ir ilgas tokių gaminių tarnavimo laikas yra prioritetas.

Kiekvienas norime įsigyti sodo baldus, kurie tarnaus ne vieną sezoną. Daugeliui esminiais argumentais pasirenkant tampa praktinės medžiagos, iš kurios ji pagaminta, savybės. Prieš perkant svarbu susipažinti su pagrindiniais stalų, fotelių ir lauko sofų gamybai naudojamų medžiagų privalumais ir trūkumais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *