Home > Sportas > Kokie yra populiariausi dviračiai?

Kokie yra populiariausi dviračiai?

dviraciai, bikko

Jau artėjant šiltajam sezonui, daugelis dviračių mėgėjų traukia savo dviračius iš sandėliukų, garažų ir balkonų. Besiruošiant naujam važinėjimui dažnai reikia tinkamai paruošti šį savo transportą, jį atnaujinti, suremontuoti, o kartais ir įsigyti naują dviratį.

O jei dar neturite nuosavo dviračio ir planuojate jį įsigyti, tuomet reiktų atkreipti dėmesį į padangos plotį, nes kuo ji siauresnė, tuo greičiau dviratis riedės. Taip pat dviračio greitis labai priklauso ir nuo jo svorio, nes kuo lengvesnis dviratis, tuo lengviau bus su juo keliauti nelygiomis trasomis, pvz., kalvotomis apylinkėmis.

Dviračiai yra klasifikuojami pagal tipus, pvz. miesto arba plento dviratis labiau skirtas važinėtis asfaltuotu paviršiumi bei specializuotais dviračių takais; jei daug laiko planuojate važinėtis kaimo keliukais ar miškais, tuomet puikiai tiktų kalnų dviratis, kuris pasižymi didesniu padangų pločiu ir geresne amortizacija; norint suderinti miesto keliones ir išvykas į gamtą dviračiu, tuomet verta pagalvoti apie hibridinį modelį, kuris kainuos mažiau nei kalnų ar plento dviračiai.

Vieni brangiausių yra klanų dviračiai, nes didžiausią kainos dalį lemia aukštos kokybės dviračio detalės, pvz. ratai arba dviračio rėmas, kurie yra lengvi, dažniausiai pagaminti iš aliuminio arba anglies pluošto, tačiau labai patvarūs.

Profesionalai pataria mėgėjams įsigyti ne brangesnį nei 1000 eurų vertės dviratį. Na, o jei planuojate profesionaliai sportuoti ir dalyvauti varžybose, tuomet dviračių kainos svyruoja nuo 2000 eurų iki tiek, kiek norėsite jį tobulinti.

O patys brangiausi yra plento dviračiai, kurie su profesionalia komplektacija gali siekti ir daugiau nei 10 000 eurų sumą.

Norint komfortabiliai važiuoti dviračiu, reiktų tinkami jį sureguliuoti pagal savo ūgį, o perkant jį profesionalioje dviračių parduotuvėje, jį patyrę dviračių specialistai ne tik parinks, atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, bet ir sureguliuos pagal jus.

Daugiau informacijos galite rasti: https://www.bikko.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *