Home > Grožis > Dirbtinės blakstienos – grožis ar beskonybė?

Dirbtinės blakstienos – grožis ar beskonybė?

dirbtinės blakstienos, grožis

Galima drąsiai teigti, kad ne kiekvienas vyras gali atsispirti kerinčiam moters žvilgsniui, o jį tokiu padaro ne tik spindinčios pasitikėjimu akys, bet ir ilgos, ir tankios blakstienos, kurios dažnai būna patobulintos blakstienų priauginimo meistrės. Blakstienos gali būti priauginamos 2 būdais: pavieniais plaukelių kuokšteliais ir blakstienų juostelėmis.

 

Nusprendus, kad dirbtinės blakstienos yra jums reikalingos, tai reiktų susirasti patikimą meistrę, kuri turėtų patirties jas klijuojant. Jei kreipiatės pirmąkart, tuomet paprašykite darbų pavyzdžių ar paieškokite klienčių atsiliepimų, nes dauguma jais dalinasi įvairiuose forumuose ar socialiniuose tinkluose.

 

Pati blakstienų priauginimo procedūra yra atliekama dirbtinių plaukelių pluoštelius, klijuojant prie jūsų natūralių blakstienų augimo linijos. Rekomenduotina pasirinkti optimalų dirbtinių blakstienų ilgį, kad jos žymiai nesiskirtų nuo jūsiškių, kitaip jausite diskomfortą ir ilgesnės dirbtinės blakstienos ilgai nesilaikys, jas tuomet reikės dažniau koreguoti, klijuojant naujus trūkstamus plaukelius.

 

Jei planuojate pasinaudoti vienkartinėmis dirbtinėmis blakstienomis, išskirtinei progai ar vakarėliui, tuomet jas užsiklijuoti sugebėsite ir pačios. Svarbu, kad blakstienų juostelė atitiktų jūsų voko liniją, o jei ji yra šiek tiek ilgesnė, ją galite sutrumpinti, nukerpant žirklutėmis. Dirbtinės blakstienos yra klijuojamos su specialiais klijais ant natūralių blakstienų augimo linijos, tačiau jokiu būdu to negalima daryti ant odos.

 

Užklijavus dirbtinių blakstienų juosteles jas lengvai patepkite blakstienų tušu, o pagrindą užmaskuokite kontūriniu kosmetiniu pieštuku ar akių šešėliais.
Vėliau, norint nuimti laikinas dirbtines blakstienas, reiktų jas patepti aliejinio pagrindo makiažo valikliu ir suėmus už kampučių švelniai nuplėšti.

 

Tad jei jūsų natūralios blakstienos yra retos ir silpnos, tai dirbtinės blakstienos vizualiai padidins jūsų akis ir padarys jas išraiškingesnėmis. Taip pat žvilgsnis bus viliokiškas ir kerintis, todėl bet kurioje šventėje jausitės puikiai. Reiktų nepamiršti, kad su priklijuotomis blakstienomis nerekomenduojama miegoti, nes tai gali sudirginti akis ir sukelti uždegiminius procesus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *