Home > Grožis > Tvarkingi nagai – puošia moters rankas

Tvarkingi nagai – puošia moters rankas

Rankomis atliekame daug darbų, kurie kenkia ne tik jų odai, bet nagams. Kasdieniai ruošos darbai naudojant chemines medžiagas, darbas su dokumentais biuruose, siuvėjų darbas su audiniais, dažnas rankų plovimas, kai darbas reikalauja ypatingos higienos, kaip gydytojų, visa tai kenkia rankų odai ir džiovina nagus. Kas padaro juos trapius, odelės aplink nagą šerpetoja. Visa tai reikalauja ypatingos priežiūros.

Juk rankos visuomet matomos: ar sveikinatės su kolegomis, paduodant pinigus parduotuvėje, vairuojate. Todėl reikia nepamiršti jomis pasirūpinti naudojant kokybiškas ir profesionalias priemones, nes tik tokios turės efektyvų poveikį tiek odai, tiek nagams ir išliekantį rezultatą.

Atliktas manikiūras tiek profesionalo salone, tiek pačios namuose rankas dar labiau papuoš. Tam siūlomos įvairios priemonės, kurias iš gausybės pasiūlos sudėtinga atsirinkti. Ir tik specializuotos parduotuvės gali pasiūlyti kokybiškas prekes.

Beautyfor specializuota parduotuvė siūlo Kinetics priemones skirtas profesionalams, bet puikiai tiks jei manikiūrą ar pedikiūrą norėsite atlikti pačios namuose. Šios firmos siūlomos priemonės yra testuojamos aukščiausius apdovanojimus pelniusių nagų meistrų, tik tuomet prekės patenka į parduotuvių lentynas. Šio gamintojo priemonės apima viską, ko gali prireikti atlikti manikiūrui ar pedikiūrui. Nagų formavimui yra skirtas didelis pasirinkimas dildžių, įvairių dydžių ir grublėtumo. Nagų lakų platus spalvų pasirinkimas, kuriais atliksite tiek klasikinį lakavimą, tiek geliniai lakais naudojami ilgalaikiam lakavimui. Kad lakas laikytųsi kuo ilgiau – čia rasite kokybiškų nagų lako pagrindų, viršutinių sluoksnių, nagų stipriklių. O lengvam lako pašalinimui galėsite rintis stiprius nagų lako nuėmėjus, tačiau švelnius nagui.

Šio gamintojo laboratorijose visuomet ieškoma inovatyvių naujovių, kas lengvintų profesionalų ir ne tik malonų ir patogų šios produkcijos naudojimą. Daugiau informacijos apie Kinetics priemones, visas siūlomas prekes ir kur ir kaip įsigyti rasite https://www.groziui.lt/kinetics-nail-systems

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *