Home > Maistas > Restoranai – vieta, kai norisi daugiau nei vakarienės

Restoranai – vieta, kai norisi daugiau nei vakarienės

Mėgstate burti žmones aplink save, mėgstate juos vaišinti ir mėgautis buvimu kartu. Juk taip smagu, kai namai kvepia gardžiais patiekalais, o aplinkui klega draugų balsai.

Tik per kasdienius darbus ir rūpesčius lieka vis mažiau laiko džiuginti save ir draugus. Ir nors niekas negali atstoti namų jaukumo, alternatyvų tam yra. Restoranai, tai vieta, kai norisi daugiau nei pavalgyti. Pakvietę čia draugus ir artimuosius, mėgausitės jaukia aplinka, kokybišku maistu, netrukdomi ruošos darbų, kompanija ir bendravimu. Čia draugija galite mėgautis didelėse salėse, o jei norite privatumo, gali būti pasiūlyta maža salytė, kurioje laiką leis tik jūsų artimųjų būrys.

Restoranai savo aplinka sukuria namų jaukumą, kuriame laiką smagu leisti vakarieniaujant su drauge ar artimųjų kompanija. Virtuvės šefai siūlo iš aukščiausios kokybės produktų pagamintus patiekalus bei desertus, nuolatos ieško naujų skonių ir pateikimo formų.

Jei planuojate verslo pietus, restoranai puiki vieta ir jums. Jaukioje ir ramioje aplinkoje sudarysite pelningus sandorius ir juos užbaigsite gardžiais pietumis.

Restoranai Kaune stebina patiekalų išradingumu, tačiau nei vienas jų negali pralenkti Kauno senamiestyje įsikūrusio restorano Daugirdo viešbutyje „L‘Artistan“. Tai miesto širdyje, netoli Rotušės įsikūręs restoranas, ant Neries ir Nemuno sankirtos kranto. Šiltuoju metų laiku, geru oru galite mėgautis lauko terasoje, ketvirtame aukšte Sky bare. Iš kur atsiveria senamiesčio stogų ir upių panorama. O esant šaltam orui, prisėsti galėsite viename iš kelių čia esančių barų ar keturių skirtingų salių.

Rezervuoti laiką restorane, darbo valandas bei kitas paslaugas galite rasti įmonių puslapiuose. Beje, rengiantiems šventes Daugirdo šiame restorane, viešbučio kambarių kainos ypatingai palankios. Čia yra įrengti vienviečiai, dviviečiai ar liukso klasės kambariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *