Home > Sveikata > Medicininiai baldai: kur ir kaip pirkti?

Medicininiai baldai: kur ir kaip pirkti?

Ne tik medicinos klinikas ar individualią medicinos praktiką atliekančius medikus kamuoja rūpestis ir poreikis įsigyti medicininius baldus. Dėl vienokių ar kitokių sveikatos sutrikimų, traumų ar negalios ir paprastiems žmonėms tenka ieškoti įrangos, prietaisų arba šiuo atveju – baldų medicininiams, gydymo, reabilitacijos poreikiams tenkinti. Tai – labai specializuotos prekės, kurios turi būti pagamintos nepriekaištingai, tvirtai, atsakingai. Jų turgelyje ar iš nepažįstamo skelbimo pirkti neverta, nes tai liečia ir yra glaudžiai susiję su sveikata bei jos puoselėjimu, gerinimu. Na, o šiose srityse tikrai neverta rizikuoti ar per daug eksperimentuoti. Taigi, kur ir kaip įsigyti tinkamus medicininius baldus?

Kur?

Dabartiniame pasaulyje galimybės pirkti yra beveik beribės. Internetas atvėrė duris greitesnei, sklandesnei ir paprastesnei prekybai per atstumą, specializuotų prekių, tarp kurių yra ir medicininiai baldai, įsigijimui. Jeigu dar 1990-aisiais būtų reikėję kalbėtis su gydytojais, ortopedais arba medicinos specialistais, gauti jų rekomendacijas arba sėdėti valandas naršant telefonų, įmonių knygas, dabar viską rasti padeda paieška „Google“ arba kitose interneto vietose.

Dauguma parduotuvių, kuriose parduodami geros gamybos baldai galima rasti ir geras kainas. Nebrangūs medicininiai baldai parduodami ir internetinėje parduotuvėje – www.b-a.eu . Čia galima rasti:

 • Masažo baldų
  -Masažo kėdės
  -Inversiniai stalai
  -Masažo stalai (stacionarūs ir mobilūs)
  -Meistrų kėdės
  -Kiti baldai
 • Procedūroms skirtų lovų ir kėdžių
  -Diržai perkėlimui iš lovos
  -Procedūrinės lovos
  -Procedūrinės kėdės
  -Neštuvai
 • Ginekologinių kėdžių

Svarbiausia, kad visa ši produkcija parduodama geromis kainomis ir tinka ne vien profesionalams bei masažo, gydymo ir reabilitacijos žinovams, tačiau ir paprastiems žmonėms. Tad įsigyti medicininių baldų galite ir internetu.

Kaip pirkti?

Pirkti internetu yra labai paprasta. Jums reikia tik mokėjimo kortelės arba e-bankininkystės ir truputėlio laiko paieškoms. Nepatariame ir nerekomenduojame prekių išsirinkti patiems, jeigu nesate medicinos ir sveikatingumo specialistai. Būtinai pasitarkite ir gaukite patarimus arba aiškias instrukcijas iš savo arba savo globojamų asmenų gydytojų, kad tiksliai žinotumėte ką pirkti. Net ir menkas neatitikimas gali pakenkti jūsų sveikatai, todėl reikėtų būti atidiems.

Na, o žinodami ką pirkti, visa kita padarysite tikrai labai lengvai. Pasirinkę prekes internetinėje parduotuvėje www.b-a.eu įdedate jas į krepšelį, patvirtinate užsakymą, suvedate savo (pirkėjo) duomenis, pasirenkate jums patogų pristatymo būdą ir apmokate užsakymą. Per keletą dienų prekės jums bus pristatytos ir galėsite jausti lengvesnę bei patogesnę gydymo, reabilitacijos ar sveikatinimosi eigą.

Galite gauti patarimus ir iš elektroninės parduotuvės specialistų, tačiau prieš perkant vis tiek geriausia yra gauti medicinos specialistų, kurie yra susipažinę su jūsų atveju, nuomones. Tik tokiu būdu galite tikėtis būklės pagerėjimo.
B-a.eu yra ELKOMA narys, o kiekvienas pirkėjas gauna šimtaprocentinę pinigų grąžinimo ir saugumo garantiją pirkdamas iš šios parduotuvės. Prekės čia – kokybiškos, patikimos, gauna garantiją iš gamintojo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *