Home > Buitis > Pledo kokybė ir kaina

Pledo kokybė ir kaina

Kodėl renkuosi pledą pagamintą Lietuvoje ?

Pledą pagamintą Lietuvoje renkuosi dėl aukštos kokybės ir geros kainos. Pledo kaina – įvairi, priklauso nuo gaminio sudėties, pledai gali būti:

  • Avies vilnos pluošto;
  • Merino vilnos pluošto;
  • Alpakų vilnos pluoštų;
  • Angoros vilnos pluošto;
  • Medvilnės ir lino pluošto;

Pledams taikomos akcijos,  pasirinkti gaminį galima iš plataus prekių asortimento, o jeigu negalite išsirinkti sau tinkamo pledo, kreipkites į parduotuvės konsultantes,  jos būtinai jums padės. Norėdami sutaupyti savo laiką ir pinigus pledą galima išsigyti internetineje parduotuvėje.

Vilnoniai pledai

Vilnonis pledas pagamintas iš ekologiškos, natūralios vilnos, tokia vilna išgaunama iš avių, kurios ganosi laisvai, laukai netręšiami. Vilną užaugina ir kiti gyvūnai, bet avių vilna yra pagrindinis vilnonių audinių šaltinis. Pledas iš vilnos šiltas ir puikiai tiks užsikloti ar apsigaubti vėsų vakarą namuose ar terasoje, dėl natūralių vilnos savybių, pledas yra pralaidus orui, todėl visada palaiko tinkamą kūno temperatūrą.

Alpakos vilna

Alpakos vilna- prabangi vilna, lengva, švelni, gerai išlaiko šilumą, labai tvirta, sunkiai veliasi ir lankstosi, dėl išskirtinių alpakos vilnos sąvybių, joje niekada nesiveisia dulkių erkutės ir kandys, todėl tinka alergiškiems žmonėms, toks pledas atitiks visus jūsų išrankiausius poreikius ir lūkesčius

Angoros vilna

Angoros vilna gaunama iš angoros triušių  vilnos, ji pasižymi minkštumu ir plonumu, turi ilgą , ploną plauką, ši vilna nėra labai stipri, todėl maišoma su kitais pluoštais.

Kašmyro vilna

Kašmyro vilna gaunama iš auginamų Kašmyro ožkų, vilna lengva ir šilta, turinti švelnų blizgesį. Iš Angoros ožkų vilnos gaunama mohera, moheros siūlai minkšti ir švelnus, moheros  pluoštas pats atsiskiria į atskirus plaukelius. Labiausiai vertinama mohera su šilku, dėl pluošto tvirtumo ir natūralumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *