Home > Buitis > Ką daryti jeigu pritrūko pinigų pabaigti būsto remontą?

Ką daryti jeigu pritrūko pinigų pabaigti būsto remontą?

Taigi įvyko blogiausias scenarijus: pritrūko pinigų būsto remontui. Gaila, tik įpusėjus namų remontui, dar liko daug darbų. Tačiau, finansų trūkumas sustabdo visus planus.

Tai ką daryti? Na, o atsakymas priklauso nuo priežasties, kodėl jums iš pradžių pritrūko pinigų. Panagrinėkime šias priežastis, kad sužinotume, kaip grąžinti projektą į vėžes.

Jūs netinkamai sudarėte biudžetą

Kartais negalite kaltinti sėkmės ar kažkieno aplaidumo. Kartais jūs neturite nieko kaltinti, tik save patį. Įpusėjus projektui baigiasi pinigai, tai paprastai reiškia, kad neįvertinote, kiek kainuos jūsų renovacija. Jūs neteisingai įkainojote medžiagas ir darbą. Įpusėjus projektui biudžeto sudarymo klaidos yra didžiulis skausmas. Jos sukelia stresą ir nusivylimą ir taip sunkiu jūsų gyvenimo momentu. Tačiau, jos vis tiek įvyksta, jei neplanuojate tinkamai.

Pasinaudokite pigiausia paskola būsto remontui, kad kompensuotumėte skirtumą

Jei jums trūksta kelių tūkstančių, pažiūrėkite, ar galite pasiimti asmeninę paskolą su mažomis palūkanomis arba pervesti likutį, kad kompensuotumėte skirtumą. Kad ir ką darytumėte, nedėkite likusios sumos į savo kreditines korteles, už kurias taikomi dideli palūkanų mokesčiai.

Palūkanos už asmenines paskolas gali siekti net 4,55% per metus ir pasinaudokite geromis galimybėmis, jei jums reikalinga suma nėra per didelė. Kitas variantas, kurį galite išbandyti, yra balanso pervedimas, kuris suteikia jums nemokamą laikotarpį.

Tačiau atminkite, kad pasibaigus beprocentiniam laikotarpiui, bet kokiai sumai, kurią vis dar esate skolingi, bus taikoma vyraujanti palūkanų norma. Todėl geriausia naudoti likučio pervedimą tik tada, kai esate tikri, kad grąžinsite sumą per beprocentinį laikotarpį.

Būkite realistais. Žinokite, kad šiuo metu šedevro nesitikėsite. Susikoncentruokite į pagrįstą pertrauką, kol galėsite sau leisti sumokėti už visišką darbų užbaigimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *