Home > Grožis > Kaip ant rūbų uždėti logotipą?

Kaip ant rūbų uždėti logotipą?

Pridėję savo logotipą prie daiktų galite jį iš karto atpažinti kaip jūsų. Jei bandote sukurti savo gaminių imperiją, turite žinoti, kaip atspausdinti logotipą ant audinio, išlaikant asortimentą, kurį norėjote.

Kaip perkelti logotipą ant audinio

Taigi dabar žinome, kodėl norėtume spausdinti savo logotipą ant audinio, bet kaip mes iš tikrųjų tai darome? Yra daug būdų, kaip galite užklijuoti logotipą ant audinio, nuo spausdinimo būdų iki siuvinėjimo ir net perkėlimo. Žemiau pažvelkite į kai kuriuos pagrindinius būdus.

Spausdinimas perkėlimo popieriumi

Galite atspausdinti savo logotipą ant specialaus popieriaus, vadinamo perkėlimo popieriumi. Tai galima padaryti naudojant standartinį rašalinį spausdintuvą, nes visa magija vyksta popieriuje. Kai logotipas bus atspausdintas ant perkėlimo popieriaus, tiesiog išlyginkite jį ant audinio.

Spausdinimas antspaudu

Tai labai paprastas spausdinimo būdas, jis man primena seną gerą bulvių antspaudą. Norėdami naudoti šį metodą, jums reikia kaladėlės, dažniausiai medinės, su iškirptu logotipu. Užtepkite dažus ant pasirinktos kaladėlės ir prispauskite ją prie norimo audinio. Tai labai paprasta.

Spausdinimas voleliu

Šis metodas ypač tinka, jei norite sukurti pasikartojantį raštą arba jei kuriate etiketes per vieną ilgą laikotarpį. Turite volelį, dažniausiai iš geležies ar kitos medžiagos, ant kurio išgraviruotas Jūsų logotipas. Tada tiesiog įpilkite rašalo ant volelio ir perbraukite per audinį, kuris palieka logotipą ant jūsų medžiagos.

Šilkografija

Šilkografija pastaraisiais metais tampa vis populiaresnė. Paprasčiausia tai reiškia, kad audinys padedamas ant stalo ir uždengiamas tinkleliu, pagamintu ištempus marlę virš rėmo. Tada rašalo pasta uždedama ant rėmo, o įrankiu (panašiu į langų valymo valytuvą) rašalas paskirstomas, kad padengtų paviršių. Tada tai pakartojama kitoms spalvoms su kitais rėmeliais ant to paties audinio.

Daugiau informacijos rasite: https://www.printela.lt/etiketes-tekstilei/transferai/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *