Home > Grožis > Kaip išsirinkti tinkamą odinę rankinę?

Kaip išsirinkti tinkamą odinę rankinę?

Odinę rankinę, patartina rinktis  pagal poreikį, jos gali būti skirtos pramogai, kelionėms arba kasdienai, skirsis dydžiu, dizainu ir spalvomis. Odinės rankinės moterims yra  gaminamos iš įvairiausių odų, stipriausios ir patvariausios yra iš galvijų odos, o minkščiausios ir kokybiškiausios iš avies odos. Perkant rankinę reiktų pasidomėti iš  kokios odos ji pasiūta, pvz.,  pagaminta iš Napa, rūšies odos visada bus minkšta ir maloni, jos paviršius  atrodo natūraliai, jis nebus šlifuotas, dažytas ar aplietas laku. Iš šios odos rankinės visada turės vertę, o ateityje galima bus perleisti artimiems žmonėms. Natūrali, gruboka ar grublėta  oda visada išliks madinga. Vasaros metu galima rinktis ryškesnių spalvų, raštų ar tekstūrų, skirtingų formų ir detalių. Populiarios šio sezono spalvos: balta, raudona, geltona, mėlyna, žalia, vyšninė, aukso, kreminė ir madingos įvairios geometrinės formos ir raštai, įdomesnės sagtys, rankenos. Vasarą einant į pležą, ruošiantis maudytis reikia sutalpinti daugiau daiktų: rankšluostį, maudymosį kostiumėlį, kremą nuo saullės ir kitus smulkius daiktus, būtina pasirinkti tinkamo dydžio ir formos krepšį.

Vyriškos rankinės

Vyriškos rankinės pagamintos iš kokybiškos natūralios odos, su populiariais prekiniais ženklais, bus puiki investicija ir šia preke galima bus ilgai džiaugtis, tai kasdieninis vyro atributas į kurį  galima įdėti nešiojamą kompiuterį ar planšėtę ir susidėti įvairius reikalingus dokumentus.

Kaip išsirinkti vyrišką rankinę?

Vyriškos rankinės gali būti skirtos nešioti nešiojamajam kompiuteriui ir įvairiems dokumentams, dažniausiai su užtraukiamu užtrauktuku, galimi modeliaii su rankenomis, nešimui rankose arba per petį, tuomet lieka laisvos rankos, rankinių  rankenos plačios ir ilgos, jos skiriasi  dydžiais bei stiliais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *