Home > Sveikata > Burnos ir dantų sveikatos priežiūra ir jos svarba

Burnos ir dantų sveikatos priežiūra ir jos svarba

odontologijos kabinetas

Tinkama burnos ir dantų priežiūra bei higiena, gali padėti išvengti rimtų sveikatos problemų. Rūpinimasis burnos sveikata reiškia kasdienį dantų valymą ir skalavimą, dantų siūlo naudojimą ir reguliarius apsilankymus pas odontologą.

Kelias į geresnę sveikatą

Sveika burna yra svarbesnė, nei jūs galite pamanyti. Jūs naudojate burną, kad galėtumėte valgyti, šypsotis, kalbėti ir dar daugiau. Prasta burnos sveikata gali paveikti bet kurį ar visus šiuos dalykus. Geros burnos sveikatos nėra sunku pasiekti, tačiau tai reikalauja drausmės.

Naudokitės šiais patarimais visą gyvenimą rūpindamiesi savo burna ir dantimis:

Gera burnos ir dantų priežiūrą gali padėti išvengti dantų netekimo, skausmingų dantenų ar kitų problemų. Jei turite kokių nors dantų problemų ar nerimaujate dėl burnos sveikatos, odontologijos kabinetas ir jame dirbantys specialistai Jums padės diagnozuoti problemas ir paskirs reikiamą gydymą.

Štai keletas naudingų dalykų, kuriuos galite padaryti:

● Bent du kartus per dieną valykite dantis fluoro turinčia dantų pasta;

● Valykite tarpdančius dantų siūlu bent vieną kartą per dieną;

● Nerūkykite ir nekramtykite tabako;

● Paklauskite savo gydytojo ar Jūsų vartojami vaistai gali turėti šalutinį poveikį, kuris turėtų įtakos Jūsų burnos ir dantų sveikatai (Pavyzdžiui, kai kurie vaistai gali sukelti burnos džiūvimą.);

● Reguliariai tikrinkitės burnos ertmę, ar nėra negyjančių opų, sudirgusių dantenų ar kitų pokyčių;

● Apsilankykite pas odontologą kas 6 mėnesius, burnos ir dantų sveikatos patikrai, burnos higienos procedūrai

● Jei jaučiate skausmą, neignoruokite jo. Ilgas delsimas gali pabloginti situaciją, padidinti dantų praradimo ar ligų riziką.

Tinkama burnos ir dantų priežiūra padės atsikratyti nerimo dėl blogo burnos kvapo, plačiai šypsotis ir džiaugtis puikia sveikata. O šiais laikais odontologijos kabinetuose naudojama moderni įranga, įrankiai ir nuskausminamieji nesukels jokių neigiamų emocijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *