Home > Sveikata > Atokvėpis poilsio ir sveikatingumo komplekse

Atokvėpis poilsio ir sveikatingumo komplekse

sveikatingumo kompleksas, imonems

 

Įvairūs moksliniai tyrimai patvirtina, kad geriausiai žmogui sekasi atlikti savo darbą ir pasiekti geresnių darbo rezultatų, kai jis yra tinkamai pailsėjęs ir dirba komandoje, kurioje jaučia palaikymą. Dauguma verslo įmonių organizuoja įvairius išvažiuojamuosius posėdžius, kurių metu ne tik stengiasi visų lygių darbuotojus suburti į vieną komandą, bet ir ją stiprinti, pajungiant įvairias sportines rungtis, žaidimus, proto mūšius ar poilsį sveikatingumo ir poilsio komplekse.

 

Kodėl verta stiprinti savo komandą?

 

1) Sukuriama bendradarbiavimo atmosfera ir tarpusavio pasitikėjimas, todėl galite būti užtikrinti, kad komandos nariai pasiims atsakomybę už jiems paskirtas užduotis;

2) Kiekvienas komandos narys sulaukia aplinkinių palaikymo ir įgyja tokių kompetencijų bei įgūdžių, kurių jam trūksta ir tuo pačiu dalijasi savo stiprybėmis;

3) Bendrų tikslų išsikėlimas padeda efektyviau dirbti ir ieškoti įvairesnių problemų sprendimų būdų;

4) Grįžtamasis ryšys itin svarbus sėkmingam įmonės veiklos progresui;

5) Bendros vertybės, gali tapti puikia motyvacijos ir lojalumo įmonei didinimo priemone.

 

Dažniausiai tokiam komandos formavimui yra renkamasi įvairias poilsio ar rekreacines vietas, poilsio ir sveikatingumo kompleksus, poilsiavietes, sodybas ar specializuotas įmones, teikiančias įvairius komandos formavimo pasiūlymus.

 

Tam, kad visi jaustųsi atsipalaidavę ir gerai praleistų laiką įmonės vadovai savo darbuotojams siūlo pakeisti aplinką ir vykti į kitą miestą ar užmiestį. Todėl įmonėms yra siūloma pasinaudoti transporto nuomos paslauga, kai niekam nereikia galvoti apie tai, kaip reikės vairuoti savo transportą, o atsipalaiduoti ir patogiai nuvykti, nes pagal pageidavimą, galima užsisakyti transportą su vairuotoju.

 

Savo kelionei galite užsakyti įvairaus dydžio ir ekonomiškumo automobilį ar keleivinį mikroautobusą. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių, žmonių kiekio ir kelionės trukmės.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *