Home > Buitis > Sienų apdailos idėjos

Sienų apdailos idėjos

Balta ar spalvinga, lygi ar raštuota, blizgi ar matinė – siena visada yra pagrindinis interjero baldų fonas. Dėl originalios apdailos įprasti, nepastebimi baldai įgauna savitą charakterį, audiniai tampa efektingesni, grindys įdomesnės. Taigi verta atidžiau pažvelgti į mūsų sienas, rengiantis daryti vidaus sienų apdailą. Kaip klijuoti plyteles? Kaip dekoruoti sienas? Ar galime tai atlikti patys?

Sienų dekoravimas dažais

Kiekvienas mėgsta karts nuo karto pakeisti savo interjerą. Reikia pokyčių, kad namų erdvėje būtų šviežumo, naujos energijos, naujausias tendencijas atitinkančio stiliaus. Kartais užtenka pakeisti dekoratyvinius aksesuarus, tačiau jei norime didelių permainų, dažnai būtinas sienų dažymas. Jei nusprendėte sienų dekorą pasidaryti patys, verta pasidomėti, kaip paruošti sieną dažymui ir kaip dažyti sienas, kad tai padarytumėte greitai, efektyviai ir gražiai.

Sienų apdailos medžiagos

Vidaus sienų apdailos apdailos medžiagos skirstomos į klasikines ir modernias, tačiau visada reikėtų rinktis pagal tai, kokį stilių norite sukurti.

  • Tapetai bene plačiausiai naudojama dekoratyvinė vidaus sienų apdailos medžiaga. Jie dažnai naudojami svetainėse ir miegamuosiuose. Tapetų pranašumai apima jų įvairovę, naudojimo paprastumą – tereikia klijų ir lygaus paviršiaus.
  • Dekoratyvinis tinkas – kilnumas ir blizgesys. Sunkus variantas, bet puikiai išsiskiria interjere. Patvariausias apdailos būdas. Tinkas yra struktūrinis, tekstūruotas, Venecijos ir mineralinis tinkas. Kiekvienas iš jų turi savo taikymo ypatybes, tačiau visi jie reikalauja daug laiko ir pinigų.

Sienų danga virtuvei

Vidaus sienų apdailos būdo pasirinkimas turėtų būti kruopščiai apgalvotas. Labai svarbi kambario funkcija, todėl drėgnose patalpose, tokiose kaip vonios kambarys ir virtuvė, ypač populiarios medžiagos, turinčios didesnį atsparumą drėgmei, pavyzdžiui, akmuo ar keramika. Priklausomai nuo pasirinktos medžiagos, plytelės turės padidintas estetines ir tvirtumo savybes. Jų pliusai – platus pasirinkimas, ekologiškumas, lengvą priežiūrą.

Pasirinkę jums tinkamas vidaus sienų apdailos medžiagas pagal kainą, išvaizdą ir spalvą, atidžiai perskaitykite jų pritaikymą ir montavimą. Dažnai reikia išmanyti nedidelę gudrybę, kad pasirinktą apdailą užteptumėte idealiai tolygiai, o tai nesukels problemų tolimesnėje priežiūroje. Jei abejojate savo galimybėmis, visada galite kreiptis į profesionalus – jie padės greitai ir profesionaliai sutvarkyti būstą pagal jūsų pageidavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *