Home > Buitis > Kaip be vargo palaikyti švarą namuose?

Kaip be vargo palaikyti švarą namuose?

Tvarkyti namus gali atrodyti neįmanoma užduotis, bet tai nebūtinai turi būti. Surinkome keletą geriausių patarimų, kad jūs ir jūsų šeima išmoktumėte palaikyti švarą namuose kiekvieną savaitės dieną. Nors kartais atrodo, kad neįmanoma sutvarkyti visko, kas yra jūsų lėkštėje, yra keletas greitų ir paprastų patarimų, kurie padės susitvarkyti namus (ir gyvenimą) ir įsitikinti, kad namų tvarkymas taps kasdieniu ar kassavaitiniu įpročiu. Perskaitykite viską, ką reikia žinoti apie tai, kaip palaikyti švarą namuose.

Kaip išlaikyti namus švarius 1 patarimas: panaudoję viską padėkite į šalį.

 

Tai gali atrodyti kaip akivaizdus patarimas, tačiau nesugebėjimas padėti savo daiktų yra pagrindinis netvarkos kaltininkas. Kai nebegalite grąžinti daiktų ten, kur jie priklauso, kai baigsite jais naudotis, namuose pradeda kauptis netvarka, todėl valymo procesas tampa labiau įtemptas ir atima daug laiko. Pereidami iš vieno kambario į kitą, greitai nuskaitykite, kad pamatytumėte, ar yra ko nors, ką galite pasiimti su savimi. Išsistenkite ir įsitikinkite, kad viskas, ką dėvite, naudojate ar judate, atsidurs ten, kur ir priklauso. Nesunku iki rytojaus palikti porą batų prie lauko durų, kelis marškinius ant lovos ir kai kuriuos indus kriauklėje. Tačiau atminkite, kad tos mažos krūvos gali greitai virsti didelėmis netvarkomis.

Jei trūksta vietos, apsvarstykite keletą „pasidaryk pats“ spintos organizavimo idėjų, pavyzdžiui, įtempimo strypai ir dušo užuolaidų kabliukai. Norėdami išplėsti esamas erdves miegamuosiuose, vonios kambariuose ir prieškambario spintose, naudokite virš durų esančias tvarkykles. Sudėkite savo mažesnius daiktus dekoratyviniais krepšeliais ir sutvarkykite popierinius daiktus pašto rūšiuotoju. Ir pasistenkite nepamiršti, kad kaskart susidėti savo daiktus užtrunka daug mažiau laiko, nei įnirtingai lakstyti jų ieškant, kai vėl prireiks!

Lengviausias būdas išlaikyti švarų visą namą – vienu metu tvarkyti vieną kambarį. Suskirstę valymą pagal kambarį (ar net dieną), galite atlikti po truputį, o ne atlikti kiekvieną užduotį iš karto. Taip ne tik sutaupoma laiko, bet ir švaraus namų tvarkaraščio laikymasis tampa lengviau valdomas ir ne toks sudėtingas. Ir kai atrodo, kad užduotį atlikti lengviau, greičiausiai ją atliksite ilgesnį laiką.

Namų švara yra platus  pasirinkimas. Tai liečia ne tik namų vidaus tvarką, tačiau ir tokius dalykus, kur plika akimi dali būti nepastebimi, tačiau tai įtakoją labai didelę dalį namų švaros, tokie dalykai kaip fekalinis siurblys su smulkintuvu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *