Home > Buitis > Ką būtina pasiimti į pikniką su šeima?

Ką būtina pasiimti į pikniką su šeima?

Kelionės automobiliu su vaikais gali būti puikus laiko praleidimas su šeima. O gal tai bus jūsų pirmasis piknikas prie jūros? Ką pasiimti į tokį šeimos  susibūrimą? Kokios gali būti pikniko idėjos, kad šeimos poilsis taptų įsimintinas. Prasidėjus vasarai gali atrodyti, kad prieš mus nusidriekia ilgos, tingios dienos ir turime daug laiko ypatingiems susitikimams. Tačiau laikas bėga, o netrukus ruduo mus spokso žemyn – ir mes pastebime, kad neužtenka vasaros prisiminimų! Kodėl gi nepradėjus tradicinio vasaros požymio – pikniko – praleisti laiką ir kokybiškai praleisti laiką su šeima (ar draugais). Net jei jūsų vaikai jau vyresni, tinkamai suplanavus, visi pajus iškylos dvasią ir mėgausis šia vasaros apeiga.

 

Kiekvienai iškylai reikalingi pagrindiniai dalykai: lėkštės, servetėlės, stiklinės, serviravimo stalo įrankiai, butelių atidarytuvas ar kamščiatraukis. Taip pat norėsite didelės iškylos antklodės ar dviejų – galite naudoti savo pagrindinę antklodę namuose arba nusipirkti specialiai iškyloms skirtą, pamušalą ir vandeniui atsparią. Jei žinote, kad vyksite kur nors, kur yra iškylų ​​stalai, vietoj to galite pasirinkti staltiesę (ir pagalvokite apie daiktus, kurie ją pasvertų esant vėjuotai dienai). Čia yra patogus kitų daiktų, kuriuos norėsite atsinešti, kad galėtumėte lengvai ir be rūpesčių iškylauti, kontrolinis sąrašas: Priemonė atbaidanti vabzdžius

Apsauginis kremas nuo saulės. Rankų dezinfekantas. Servetėlės rankoms plauti. Papildomos servetėlės ar popieriniai rankšluosčiai. Skėtis, apsaugantis jus nuo saulės (arba kepurės ir akiniai nuo saulės visiems!)

Pakartotinai sandarūs plastikiniai maišeliai, aliuminio folija arba plastikinė plėvelė likučiams. Indai su dangteliais, kad būtų išvengta nuotėkio iš salotų. Šiukšlių maišai valymui. Prieskoniai. Degtukai ir žvakės vakarui (ar gimtadienio šventei!). Pirmosios pagalbos vaistinėlė (arba bent tvarsčiai). Padėklai gėrimams sudėti, kad išvengtumėte išsiliejimo. Pjaustymo lenta ir peiliai priklausomai nuo to, ką patiekiate. Daug vandens, megztinis ar du, jei būtų vėjuotas

Žinoma, jums reikia kažko, kad supakuotumėte visus šiuos daiktus. Pikniko krepšeliai yra tradiciniai, tačiau, ypač jei eisite pėsčiomis, kad pasiektumėte savo tikslą, jie gali būti nepraktiški. Šiomis dienomis daugelis iškylautojų pereina prie kuprinių iškylai rinkinių, kurie suteikia lengvesnį būdą neštis būtiniausius iškylos daiktus, o daugelis yra izoliuoti, kad maistas ir gėrimai būtų šalti, taip pat yra tinkamų būtiniausių daiktų, tokių kaip servetėlės, stiklinės, lėkštės ir kt.

 

Jei norite, kad paskutinės minutės iškylos būtų dažnesnės, apsvarstykite galimybę iš anksto susidėti iškylų ​​krepšelį ar  iškylų gėrybių, kad turėtumėte po ranka ir pasiruošę keliauti. Pripildykite maišelį negendančių iškylos reikmenų, tokių kaip antklodės, stalo įrankiai, lėkštės, servetėlės, puodeliai, papildomas butelių atidarytuvas ir net konservuotų gėrimų ar žaidimų. Be to, prieš išvykdami į iškylą galite supakuoti du konteinerius – vieną indams ir greitai gendančius daiktus bei aušintuvą sumuštiniams, salotoms ir gėrimams.

Supakuokite krepšelį atvirkštine tvarka, kad būtų lengva gauti reikiamas prekes atvykus į paskirties vietą. Antklodė ar staltiesė ant viršaus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *