Home > Vitaminai > Kokių vitaminų reikia sportuojančiam vyrui?

Kokių vitaminų reikia sportuojančiam vyrui?

vitaminai vyrams

Apie vitaminų naudą ar nenaudą sklando tikrai įvairių gandų. Vieni medikai teigia, kad papildomai vitaminų žmogui vartoti tikrai nereikia, kad jų pakankamai gaunama iš maisto (mėsos, daržovių, vaisių, uogų, baltyminės ir riebalinės kilmės produktų), kiti teigia, kad organizmas tikrai nepasisavina visų reikiamų medžiagų iš maisto, todėl papildomas vitaminų vartojimas tiesiog būtinas.

Vitaminai sportuojantiems

Šiais laikais streso lygis gyvenime tikrai padidėjęs, žmonės skuba, bėga į darbus, po darbų į mėgstamas treniruotes, todėl toks judėjimas tikrai juos išsekina. Taip pat ir maisto kokybė yra suprastėjusi, daržovės ir vaisiai auginami prasčiau, su įvairiais chemikalais, todėl ir vitaminų juose gali būti mažiau. Dėl įtempto gyvenimo tempo ir suprastėjusios maisto kokybės papildomas vitaminų vartojimas tikrai nėra blogybė.

Vitaminai vyrams

Vitaminai ir mineralai yra labai susiję su sveikata, jų trūkstant sveikata suprastėja, atsiranda įvairūs negalavimai, sunkiau sportuoti, dirbti kasdienius darbus. Todėl vitaminai vyrams yra tikrai būtini. Kokių vitaminų dažniausiai reikia sportuojančiam vyrui? Tikriausiai vienas svarbiausių vitaminų galėtų būti magnis. Magnio žmogaus organizmas negamina, todėl jį galima gauti su maistu arba geriant papildomai vitaminus. Trūkstant magnio suprastėja miegas, pradeda traukti mėšlungį, nuolat kankina nuovargis – jeigu jaučiate tokius negalavimus, vadinasi jums reikia šio vitamino. Taip pat svarbus yra vitaminas C. Jau nuo pat vaikystės tėvai savo vaikams duoda papildomai gerti vitaminą C, nes jis atsakingas už gerą imuninę sistemą, apsaugo kraujagysles, širdį, skatina teigiamai veikti smegenis. Kiti vitaminai, tokie kaip kalcis, vitaminas E, vitaminas D ir pan. irgi labai svarbūs kiekvienam sportuojančiam vyrui. Juos galima įsigyti vienus atskirai arba kaip komplektą. Dažnai parduodami vitaminai vyrams, kurie yra sumaišyti su kitais vitaminais, todėl vienoje dozėje yra organizmui reikiamas jų kiekis.

Jeigu pastebėjote, kad jūsų organizmą kankina nuovargis, suprastėjo sveikata, tai galbūt jums tikrai trūksta vitaminų. Kokių vitaminų jums trūksta galite nuspręsti pagal tam tikrus simptomus arba pasikonsultavus su savo šeimos gydytoju. Plačiau apie vitaminus vyrams galite pasiskaityti ir juos įsigyti šioje svetainėje: https://apolonopapildai.lt/56-vitaminai-vyrams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *