Home > Maistas > Ar lietuviško maisto pasigenda emigrantai?

Ar lietuviško maisto pasigenda emigrantai?

siuntos į daniją

Siuntų gabenimas yra aktualus tiems žmonėms, kurie reguliariai siunčia įvairius siuntinius ar maistą savo artimiesiems, gyvenantiems užsienyje. Ypač švenčių laikotarpiu tai yra itin populiaru, nes dauguma nori pradžiuginti savo šeimos narius ir priminti jiems apie namus malonia smulkmena ar skanėstais.

 

Tačiau reiktų prisiminti, kad renkantis siuntų tarnybą, svarbu atkreipti dėmesį į tai kokias paslaugas ji siūlo, pvz., ar yra pristatymo iki durų paslauga, siuntos draudimas, skubus siuntimas. Tuomet, atsižvelgiant į savo poreikius, išsirinkite jus dominančią paslaugą ir naudodamiesi kainų skaičiuokle sužinokite preliminarią siuntos kainą. Ją apskaičiuoti yra labai nesudėtimng. Tiesiog virtualioje kainų skaičiuoklėje nurodykite iš kur reikės paimti siuntą ir į kurią šalį reikės pristatyti. Tada įveskite siuntos svorį, jos išmatavimus (pakuotės ilgį, plotį ir aukštį) ir taip sužinosite visa reikalingą informaciją kiek kainuoja siuntos į Daniją pristatymas.

 

Užsisakius siuntimo paslaugą, reiktų pasirūpinti tinkamu siuntos supakavimu. Pateikiame trumpą atmintinę, kaip supakuoti siuntą, ruošiant ją siųsti į kitą užsienio šalį:

1) įsitikinkite, kad siuntos pakuotė yra pakankamai patvari;

2) pritaikykite siuntos pakuotės dydį jos turiniui. Tai yra svarbu, nes nuo pakuotės dydžio, priklausys jūsų siuntos kaina;

3) užsakant siuntos pristatymo paslaugą, nepamirškite nurodyti tikslius savo ir siuntos gavėjo adresus, kontaktinius telefono numerius bei kitą reikalingą informaciją ir atsispausdinti sukurtus siuntos dokumentus: sugeneruotą unikalų siuntos numerį su brūkšniniu kodu ir pagrindine informacija apie siuntą bei lydraštį. Šiuos dokumentus reiktų saugiai pritvirtinti matomoje vietoje; pvz. įdėjus į plastikinę skaidrią dokumentų įmautę, ją priklijuoti su skaidria lipnia juosta;

4) siunčiant maisto produktus, reiktų tinkamai juos supakuoti, kad pakuotė būtų atspari smūgiams. Rekomenduojama dūžtančią tarą papildomai įvynioti į burbulinę plėvelę ar padaryti intarpus iš kartono ar panaudojant kitas medžiagas, padėsiančias apsaugoti birius produktus ar skysčius. Stenkitės nesiųsti greitai gendančių produktų. Taip pat pasidomėkite ar jūsų siunčiami produktai gali būti transportuojami. Taip neteks patiems nusivilti ir tiems, kurie išsiilgę laukia lietuviško maisto.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *