Home > Sveikata > Auksas ir sveikata

Auksas ir sveikata

auksas, sveikata

Auksiniai – papuošalai daugybę metų yra nesenstantys, turintys didžiulę paklausą ir vertę. Tikima, kad auksinių dirbinių gydomąja galia, manoma, kad auksas žmogų saugo, gydo, globoja, teikia sekmės. Medicinoje aukso gydomosios savybės netaikomos, bet jeigu žmogus tuo tiki, tai jo gyvenimas bus prasmingesnis ir įdomesnis.

 

Aukso savybės

 

Daugybė amžių auksas buvo naudojamas kaip taptautinė valiuta, įvairių šalių prekybininkai aukso monetom atsiskaitydavo už prekes ir paslaugas. Auksas veikia kaip antioksidantas, lėtina organizmo senėjimą, teigiama, kad šis metalas tinkamiausias brandžiai moteriai, kuri nori kuo ilgiau išlikti jauna ir graži. Manoma, kad auksas spartina žaizdų gijimą, tikima, kad auksas veikia sergančius depresiją, epilepsija, grynasis auksas dažniausiai nesukelia jokių alerginių reakcijų.

 

Brangakmeniai ir briliantai

 

Brangakmeniai pasižymi neįprasta išvaizda, blizgesiu, spalva, skaidrumu ir tvirtumu. Brangakmenių grupei priskiriami visi mineralai, akmenys ir net organinės medžiagos iš kurių galima pagaminti šlifuotus akmenys, dirbinių papuošimui. Auksiniai papuošalai dekoruojami briliantais ir stilingais brangakmeniais, jų asortimentas įvairus: auksiniai auskarai, kaklo papuošimai su briliantais, auksiniai žiedai ir kiti juvelyrikos papuošalai. Žiedai gaminami su briliantais gali būti įvairių formų, skirtingų spalvų, o taip pat išsiskiriantys skirtingomis karūnėlėmis. Auskarai inkrustuojami deimantais nešiojami tiek kas dieną, tiek išskirtinėm gyvenimo progomis tai papuošalas- tinkantis kiekvienai moteriai.

 

Juvelyrinių gaminių priežiūra

 

Norint, kad juvelyrinis dirbinys tarnautų ilgai reikia jį tinkamai prižiūrėti, svarbiausia atkreipti dėmesį iš kokio metalo jis pagamintas, nes skirtingų metalų papuošalų priežiūra skiriasi. Papuošalai iš sidabro patamsėja nuo rūgščių, esančių žmogaus prakaite bei ore, juos reikia pamerkti į muiluotą vandenį, šiek tiek palaikyti ir nuvalyti minkšta šluoste suvilgyta amoniaku. Galima kreiptis pas juvelyrus, jie kruopščiai ir kokybiškai atlieka juvelyrinių gaminių valymą, restauruoja ir grąžina pirminį gaminio grožį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *