Home > Sveikata > Paskola emigrantams medicinos paslaugoms

Paskola emigrantams medicinos paslaugoms

paskola dirbantiems uzsienyje

Šiomis dienomis, kai emigrantų skaičius nemažėja, dalis jų planuoja savo gyvenimus svečioje šalyje, kiti, tuo tarpu, užsienio valstybę pasirenka kaip tarpinę stotelę – pinigų uždirbimui savo svajonių įgyvendinimui. Dažno jų svajonės susijusios su savo namais: busto įsigijimas, busto atnaujinimui, renovavimui ar, galbūt, sveikatos gerinimui. Tik dažniausiai kylantis klausimas: ar paskolos emigrantams išduodamos?

 

Ar paskolos emigrantams išduodamos?

 

Pagal LR įstatymus ir kitas Lietuvos banko nustatytas taisykles dėl saugaus skolinimosi, nenumatyta, kad paskolos išdavimas Lietuvos piliečiams priklausytų nuo gyvenamosios šalies. Tai reiškia, kad jei turite Lietuvos pilietybę, o gyvenate Norvegijoje ar Didžiojoje Britanijoje, ar kitoje šalyje, paskolą gauti galite. Tik jūsų užduotis bus įrodyti, kad užsienio šalyje gaunate pastovias pajamas.

 

Ar paskolos emigrantams išduodamos, jei dirbamas samdomas darbas? Jei dirbate tokį darbą, pagal darbo sutartį, jums bus paprasčiau įrodyti savo nuolatines pajamas. Kredito įstaigai pateiksite darbo sutarties kopiją ir banko išrašus mažiausiai už šešis mėnesius, kuriose matytųsi pastovios nekintančios įplaukos iš pastovaus darbdavio. Ir jus galite teikti paraišką paskolai gauti, o įstaiga vertins jūsų situaciją individualiai.

 

Kai dirbama su verslo liudijimu, ar paskolos emigrantams išduodamos? Tokias pajamas, kai jos gaunamos verčiantis veikla, sunku įrodyti ir įtikinti kredito įstaigą, kad jus sugebėsit grąžinti paskolą ir gausit tam pakankamai pajamų. Taigi tokiu atveju, kredito įstaiga, kad būtų tikra, gali reikalauti banko išrašo už metus laiko ar net ilgiau, pavyzdžiui dviejų.

 

Ar paskolos emigrantams išduodamos, kiekvienas atvejis vertinamas individuliai. Bet pagal taisyklės nesiskiria paskolų išdavimo sąlygos, kaip ir kitiems gyventojams. Taigi ar nuspręsite atsinaujinti namus, ar pasistiprinti sveikatą, bet sąskaitoje nėra pakankamai pinigų drąsiai ieškokite pagalvos kredito įstaigoje, nors ir jau kuris laikas gyvenate ne Lietuvoje. Pagalbos čia tikrai galite sulaukti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *