Home > Sveikata > Norite auginti sveiką vaiką – būkite kuo daugiau lauke

Norite auginti sveiką vaiką – būkite kuo daugiau lauke

tvoros is metalo, segmentines tvoros

Norint užauginti sveiką vaiką, su juo lauke reikia praleisti daug laiko, jeigu nuosavo namo kieme yra baseinas tai vasarą pasiplaukiojimas jame yra puikus poilsis ir sportas, tačiau neaptvertas baseinas gali būti pavojingas jūsų vaikams. Aplink baseiną reikia montuoti tvorą iš metalo, aliuminio, plieno ar kitokių medžiagų. Šiam atvejui gali puikiai pasitarnauti segmentinės tvoros tinklai, juos galima dažyti įvairiausiomis spalvomis ir tepti specialiais tepalais nuo rūdžių.

 

Kokia tvora turi būti aptverta darželio teritorija?

 

Darželio teritorija turi būti aptverta ne mažesne kaip 1,5m aukščio tvora, per kurią mažieji negalėtų nesunkiai peršokti. Žaidimo aikštelės turi atitikti visus saugumo garantus, o jų danga turi būti tokia, kad į ją atsitrenkęs vaikas nepatirtų sunkių susižalojimų. Vaikai vykdami į išvykas privalo vilkėti ryškias liemenes, dažnai keliaujant viešuoju transportu ar einant per perėją vaikai mokinami pasižiūrėti į abi kelio puses.

 

Įvairių tvorų tipai

 

Šiuo metu galima pasirinkti daug įvairių tipų tvorų: medinių, segmentinių, metalinių lakštų, mūrinių, tinklinių ir kt. Jų pasirinkimą dažnai lemia įrengiamos tvoros kaina, nes aptverti visą namo sklypą kainuoja nepigiai. Ieškantiems kainos ir kokybės santykio dažniausiai pasirenkamos metalinės arba skardinės tvoros. PLIENINĖS tvoros populiarios dėl to, kad turi didelį spalvų ir formų pasirinkimą, jas lengva montuoti, nereikalauja daug priežiūros, plienines tvoras galima pagaminti iš medžio imitacijos skardos, kuri suteikia tvorai natūralaus medžio įvaizdį. METALINĖS tvoros turi didžiulę dizaino įvairovę, pradedant nuo modernaus stiliaus iki klasikinio, jos atsparios rūdijimui, nes yra cinkuojamos karštu būdu ir dažomos milteliniu būdu, tvorų beveik visai nereikia prižiūrėti, tik retkarčiais nuplauti, kad nesikauptų dulkės.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *