Home > Sveikata > Tinkamų baldų įtaka pauglių sveikatai

Tinkamų baldų įtaka pauglių sveikatai

sveikata, nebrangus, baldai

Paauglio kambario baldai turėtų būti praktiški, šiuolaikiški, nebrangūs , fiziškai ir stilistiškai tinkami kambario gyventojui. Į paauglio kambarį ypač tinka universalūs baldai, pavyzdžiui, lentynos nuo grindų iki lubų, jos turi būti gilios, kad jose tilptų ne tik knygos, bet ir kompaktinės plokštelės. Viršutinėse lentynose galima patalpinti papuošalus ir suvenyrus, vidurinėse- knygas, televizorių, muzikinį centrą ir kt., o apatinėse spintelėse laikyti retai naudojamus daiktus. Rašomas stalas, kėdė turi būti pritaikyta prie jaunuolio ūgio, jam paūgėjus stalo ir kėdės aukštį būtina reguliuoti. Paauglio kambaryje reikalinga drabužių spinta, skirta laikyti pakabinamiems drabužiams, o lentynas ir stalčius kitoms aprangos dalims ir avalynei. Naudokite ryškiaspalves dėžes dokumentams saugoti, o sukauptas smulkmenas ir suvenyrus patogu laikyti atskiroje dėžėje, kad kambarys visada atrodytų tvarkingas nepradėti rinkti nereikalingų, nenaudojamų daiktų ant baldų paviršiaus.

Vaikų baldai mergaitėms

Mergaitėms taikomi skirtingų paviršiaus baldai, pavyzdžui, blizgančio paviršiaus, su linksmais paveiksliukais, skandinaviško dizaino, visus galimus pasirinkimus vienija jaukumas ir baldų paviršiaus dizainas.

Baldai atliekantys kelias funkcijas

Kad jaunuolio kambarys būtų jaukus, jis galėtų tinkamai pailsėti, geriausias pasirinkimas yra sofa lova, naktį paauglys ant šio baldo gerai išsimiegos, o diena sofa susidės ir galės pasikviesti draugų. Patogu naudoti komodą į stalčius sudėsit įvairiausius daiktus, o ant viršaus padėti televizorių, galima naudoti vietoj staliuko.

Svarbu apšvietimas

Tiek pradinuko, tiek paauglio kambaryje yra labai svarbus tinkamas apšvietimas. Mažųjų vaikų kambaryje niekada neturėtų stigti šviesos, o paaugliai mėgsta mažiau apšviestą aplinką, todėl reguliuojamos šviesos jungiklis jiems tikrai turėtų patikti. Vaikai, kurie yra uždaro būdo jo kambario sienas reikėtų dažyti šviesiomis, ryškiomis spalvomis, o aktyviems vaikams derėtų parinkti ramių spalvų gamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *