Home > Grožis > Naudingi patarimai naudojantiems fotoepiliatorių

Naudingi patarimai naudojantiems fotoepiliatorių

fotoepiliatorius, depiliacija, oda

Jei turite fotoepiliatorių, greičiausiai jau pajutote jo teikiamą naudą ir džiaugiatės bei giriatės draugėms apie ilgalaikį rezultatą ir malonias procedūras. O ar žinote, kaip pasirūpinti pačiu prietaisu ir savo oda? Pateikiame kelis naudingus patarimus, į kuriuos tikslinga atsižvelgti, jei naudojatės šiuo prietaisu.

Tinkama fotoepiliatoriaus priežiūra

Kiekvieną prietaisą reikia prižiūrėti, tad fotoepiliatorius nėra išimtis. Pavyzdžiui, jį būtina saugoti nuo drėgmės – juk pastaroji kenkia daugeliui prietaisų. Ne mažiau svarbu vengti kontakto su vandeniu, kadangi „Silk‘n“ fotoepiliatoriai yra elektriniai. Saugokite šiuos prietaisus ir nuo vaikų, nepalikite įjungto, kai nesinaudojate, visada laikykite jam skirtame dėkle, kur apsauga nuo drėgmės ir dulkių bus patikima.

Venkite saulės

Prieš fotoepiliacijos procedūrą rekomenduojama bent keturias savaites vengti saulės „vonių“. Šaltuoju metų laiku tai nebus didelė problema, o štai lepinant šilumai jau tampa tam tikru iššūkiu. Tas kūno vietas, nuo kurių plaukeliai bus šalinami, būdami saulėje pridenkite drabužiais, o jei tokios galimybės nėra (sutikime, vilkėti drabužius ilgomis rankovėmis ar mūvėti kelnes karštą vasaros dieną neatrodo labai patraukli mintis), tuomet naudokite aukštą apsaugos nuo saulės faktorių turinčius kremus.

Prieš procedūrą

Prieš fotoepiliacijos procedūrą kažkaip ypatingai odos paruošti nereikia – svarbu, kad ji būtų švari ir sausa. Tam naudokite muilą, vandenį, o nuprausę odą ją kruopščiai nusausinkite. Tikėtina, jog rezultatas džiugins labiau, jei stipriai ataugusius plaukelius prieš fotoepiliaciją nuskusite.

Pasirūpinkite oda po fotepiliacijos

Fotopiliacija odai nekenkia, jos nedirgina, nesukelia alerginių reakcijų ar kito diskomforto, bet juk odai dėmesio turime skirti nuolat. Todėl po fotoepiliacijos palepinkite odą įprastu kremu ar losjonu, kuriuos naudojate kasdienei priežiūrai. El. parduotuvėje Hairfree.lt kai kurie „Silk‘n“ fotoepiliatorių modeliai („Infinity“, „Motion“ ar „SatinGlow“) parduodami drauge su raminančiu serumu, tobulai derančiu naudoti su šiais fotoepiliatoriais. Serumas padės išvengti odos išsausėjimo po procedūros, efektyviai užvers fotoepiliacijos metu atvertas odos poras, suteiks odai švelnumo, minkštumo ir elastingumo.
Tiesa, po fotoepiliacijos procedūros kurį laiką taip pat reikėtų vengti saulės spindulių.

Akivaizdu, kad specialaus pasiruošimo ar ypatingos odos priežiūros fotoepiliatorius nereikalauja. Svarbu laikytis prietaiso naudojimo instrukcijų, saugoti odą nuo saulės ir palepinti kasdien naudojamomis priemonėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *