Home > Sveikata > Informaciniai pranešimai skiepų temomis

Informaciniai pranešimai skiepų temomis

salės įranga, skiepai

 

Skiepai – susilpnintų ar numažintų ligos mikroorganizmų nekenksmingas kiekis, vartojamas imunitetui sudaryti arba gydyti.

 

Kodėl reikia skiepytis?

 

Vakcina yra laikoma saugiausia ir patikimiausia apsauga nuo gyvybei pavojingų užkrečiamų ligų. Norint gauti informacijos apie užkrečiamas ligas, kurios valdomos skiepais, rekomenduojama konsultuotis su savo šeimos gydytoju ir sekti informacinius pranešimus skiepų temomis. Daugelis jaunų tėvų šiandien nėra matę tymų, stabligės ar kokliušo susirgimų dėl to dalis tėvų kelia klausimą, ar vaikų vakcinavimas iš viso yra reikalingas ir saugus. Tėveliai, vengiantys vakcinacijos, rizikuoja ne tik savo vaiko sveikata, bet ir tūkstančių kitų vaikų, vakcinacija leidžia užkirsti kelią ligai, vakcina lėmė, kad Lietuvoje išnyko raupsai, sparčiai kovojama su tymų ir raudoniukės išnaikinimu.

 

Konferencinės salės įranga

 

Erdvi ir jauki konferencinės salės įranga, aukštos kokybės garso ir vaizdo įranga užtikrins jūsų konferencijos sėkmę ir kokybę. Puikiai įrengtoje salėje galima organizuoti seminarus, mokymus, dalykinius susitikimus, posėdžius, prezentacijas ir panašiai. Salės įranga sudaro:

• Kilnojamasis ekranas;

• Kilnojama konferencinė rašymo lenta;

• Balta magnetinė lenta, kempinė;

• Pakabinamas bloknotas, rašikliai, žymekliai;

• Belaidis internetas;

• Oro kondicinavimo sistema.

 

Šiandien magnetines lentos pakeičia tradicines visoje šalyje naudojamas klasės lentas, jos gali būti tiek baltos, tiek žalios, o rašyti galima tiek su specialiais žymekliais, tiek su kreida . Magnetinės lentos vis dažniau naudojamos mokyklose, verslo įstaigose.

 

Magnetinių lentų privalumai

 

Jas naudoti paprasta ir patogu, dėl daugkartinio naudojimo, rašalą ant lentos lengva nutrinti ir rašyti ant paviršiaus dar kartą, jei lenta yra su rėmu jos nereikia tvirtinti prie sienos, prijungti prie maitinimo šaltinių. Pagal jūsų poreikius lentas galima rinktis įvairių variantų: nešiojamas, atverčiamas ir laminuoto ar lakuoto paviršiaus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *