Home > Sveikata > Vaistų logistika ir saugojimas

Vaistų logistika ir saugojimas

vaistai, sandeliavimas, zaliavu

Daugumai farmacinių įmonių labai aktuali vaistų logistika ir saugojimo galimybė bei sandėliavimas. Tai pat svarbus ir tinkamas žaliavų valdymas, pasitelkus išmaniąsias sandėlio valdymo sistemas.

Yra žinomas Lietuvoje vienas moderniausių Baltijos šalyse vaistų logistikos centras, aptarnaujantis mūsų šalies ir kaimyninių šalių didžiąsias vaistines ir ligonines ypač greitai ir operatyviai. Modernios technologijos padeda įgyvendinti aukščiausios logistikos ir distribucijos standartus.

Vaistams sandėliuoti turi būti pritaikomos specialios patalpos, kuriuose galima būtų saugiai sandėliuoti įvairią medicininę ir farmacinę įrangą, medicinines žaliavas bei medikamentus. Dažniausiai jie yra sandėliuojami mišriu būdu.

Kalbant apie medicininės paskirties žaliavų sandėliavimą, jis itin glaudžiai susijęs su gamybos valdymo sistema, apimančia visų įmonėje vykstančių procesų valdymą.

Į šią sistemą yra integruota visa informacija, susijusi su klientais, jų užsakymais, pelningumo skaičiavimais bei dokumentų valdymu. Taip pat jos dėka galima valdyti ir pardavimus, tiekimo grandinės darbą.

Visas sandėlio valdymas yra integruotas kartu su logistikos, personalo valdymo, buhalterinės apsaugos įskiepiais. Ši sistema yra paremta moduline sistema, kuri yra įdiegiama, atsižvelgiant į įmonės poreikius ir veiklos sritis. Taip yra garantuojamas efektyvus įmonės darbo organizavimas, veiklų vykdymas, kontrolė ir analizė, strateginių tikslų įgyvendinimas.

Nesinaudojant išmaniąja sistema būtų gana sudėtinga atrinkti ir valdyti vaistų gamybai reikalingas žaliavas. Apskaičiuoti taip pat būtų sudėtinga kiek jų reiktų panaudoti gamyboje, planuojant produkcijos gamyboje. Tai optimalus šių procesų valdymas padeda efektyviai valdyti ir skirtingų operacijų apskaitą.

Suplanavus užsakymų gamybą, programa padeda surinkti reikalingas žaliavas iš sandėlių ir automatiškai atlikti perkėlimus į gamybą. Operacijų valdymui yra pateikiami visi reikalingi dokumentai, padedantys spartinti tiek gamybos procesą, tiek tiekimo grandinės darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *