Home > Grožis > Veido odos priežiūros rutina- kokia ji turėtų būti?

Veido odos priežiūros rutina- kokia ji turėtų būti?

Veido oda yra tarsi veidrodis, parodantis ne tik mūsų savijautą, bet ir išvaizdą. Dėl to būtina tinkamai ja pasirūpinti, susikuriant veido odos priežiūros rutiną. Svarbu, kad ji būtų nuosekli ir rutinai būtų naudojami kokybiški produktai. Tad jei neturite susiformavusių odos priežiūros rutinos įgūdžių, nuo ko reiktų pradėti?

Pirmas dalykas, nuo ko reiktų pradėti – tai tinkamas ir kokybiškas veido odos valymas ir negyvų ląstelių šveitimas. Tai padaryti galima įvairiais būdais. Tačiau reiktų atkreipti dėmesį į kosmetikos produktų sudėtį, kad joje nebūtų alkoholio, nes jis turi savybę džiovinti odą. O mums atvirkščiai, reikia ją papildomai drėkinti ir maitinti. Tai būtų sekantis žingsnis – odos drėkinimas. Svarbu, ne tik tinkama kosmetika, turinti savo sudėtyje reikalingų mineralų, vitaminų ir maistinių medžiagų: kolageno, hialurono, vitaminų A, C ir E. Be to, drėkinimui puikiai tinka įvairūs serumai, lakštinės kaukės ar kitos drėkinančios odą priemonės.

Taip pat, nereiktų pamiršti ir reguliariai lankytis kosmetologo kabinete, kur bus atliekamos profesionalios veido procedūros, pagal jūsų odos tipą. Svarbu, ne tik priežiūra, bet darbo bei poilsio balansas, subalansuotos mitybos režimas ir žalingų įpročių atsisakymas bei streso vengimas. Nes visi šie dalykai taip pat turi labai didelę įtaką mūsų odos būklei bei išvaizdai. Tad svarbu skirti sau laiko, atsipalaiduoti ir daugiau laiko leisti gryname ore. Rūpestis savimi tikrai nėra egoizmo išraiška, tai yra meilė sau, nes nuo to priklauso ne tik jūsų psichoemocinė ir fizinė organizmo būklė, bet ir jūsų darbingumas bei energijos lygis. Nuo to priklauso mūsų gyvenimo kokybė ir laimės pojūtis, kuris leidžia ja dalintis ir su aplinkiniais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *