Home > Maistas > Kaip pagerinti savijautą ir jaustis energingam?

Kaip pagerinti savijautą ir jaustis energingam?

Dažnas sau keliame klausimą kaip išlikti energingiems visą dieną, naudojant savo kūno savybes ir natūralias priemones.

Taigi, norėdami išspręsti mieguistumą ir suteikti energijos savo kūnui, turėtumėte pirmiausia pamilti save ir padėti savimi rūpintis.

Pakankamai miegokite naktį. Geriausias būdas jaustis žvaliam ryte yra pakankamai išsimiegoti naktį. Kiek jums reikia miego valandų priklauso nuo individualių kūno savybių, bet jei miegosite mažiau nei 6 valandas per dieną, palaipsniui pajusite miego trūkumą, ir tai neigiamai veikia jūsų savijautą.

Valgykite teisingai. Negalima praleisti valgio ar persivalgyti. Pastaruoju atveju jūsų kūnas išeikvos energiją, kad susidorotų su gaunamo maisto virškinimu, ir jūs greičiau pavargsite, aptingsite.

Valgykite mažiau, bet dažniau. Virškinimo procesams palaikyti bus sunaudota mažiau energijos, o pats kūnas gaus maistą dažniau.

Venkite cukraus ir saldumynų. Dėl vadinamųjų greitųjų angliavandenių padidėja insulino kiekis kraujyje, todėl galite jaustis pavargę.

Į maisto racionaną įtraukite supermaisto mišinius. Supermaistas gaminamas iš įvairių šaknų, lapų ir vaisių, kurie stiprina imuninę sistemą, kontroliuoja hormonus ir padeda kovoti su širdies ir kraujagyslių ligomis bei nutukimu. Juos galima dėti į kepinius, košes, kokteilius, jogurtus ir gėrimus. Labai paprastas būdas juos įtraukti į įprastą mitybą ir padėti savo organizmui.

Duokite pirmenybę neskaldytiems grūdams. Kompleksinius angliavandenius organizmas apdoroja ilgiau, todėl ilgiau jį energizuoja, todėl jaučiatės žvalesni.
Valgykite liesą mėsą ir žuvį. Jie nedidina cukraus kiekio kraujyje, o tai užtikrina tolygų energijos srautą, taip pat ilgiau trunka sotumo jausmas.

Naudokite mėtas. Pabandykite kavą pakeisti mėtų arbata, kuri yra gana gaivi, taip pat bus naudinga sutelkiant dėmesį ir gerinant našumą.

Gerkite daug vandens. Dėl dehidratacijos sumažėja kraujo tūris ir dėl to jaučiamas nuolatinis nuovargis. Tai taip pat naudinga normaliai medžiagų apykaitai ir energijos išsiskyrimui iš maisto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *