Home > Sveikata > Ką patartina vilkėti, norint kokybiškai išsimiegoti?

Ką patartina vilkėti, norint kokybiškai išsimiegoti?

 

Norint, kad miegas būtų kokybiškas ir geras, reikia apsvarstyti ne tik geros lovos ir čiužinio, pagalvių ir antklodžių, bet ir pižamos pasirinkimą. Ekspertai miegui rinktis rekomenduoja laisvus, ne per griežtus ir neapspaustus drabužius, pagamintus iš natūralių audinių, kuriuose neperkaisite. Tai drabužiai, kurie turėtų atlikti svarbias funkcijas – atsipalaiduoti, suteikti komforto, jaukumo ir estetinio malonumo pojūtį.

Jūsų sveikas miegas priklauso nuo jūsų pižamų audinio kokybės.

Audinys, iš kurio siuvamos pižamos, tiesiogiai veikia nakties poilsio kokybę. Miegas yra gydanti ir atjauninanti karalystė. Kuo giliau pasinersite į miego sritį, tuo geresnė bus jūsų sveikata ir išvaizda. Nakties poilsio kokybę lemia pižamų kokybė ir patogumas. Jei gaminio audinys nėra patogus kūnui, jis duria, dirgina, tuomet atsibusite toli gražu ne linksma, blogos nuotaikos ir su atspindžiu, kuris nėra malonus veidrodyje.

Jei pižamos yra aptemptos arba, priešingai, labai plačios ir nepatogios, su standžiomis siūlėmis, tvirtinimo detalėmis, sagomis, kurios miego metu spaudžia kūną, tada nebus gydomojo ir atjauninančio miego. Kelnių ar šortų tamprės neturėtų spausti. Rankovės skylė turėtų būti šiek tiek platesnė nei įprastose palaidinėse ir marškiniuose. Didelio dydžio laisvas derinys puikiai tinka pižamoms. Geros pižamos yra tos, kurias dėvite, bet beveik nejaučiate ant savo kūno.

Viskas priklauso nuo amžiaus ir pageidavimų. Jei norite daugiau universalumo ir praktiškumo, tuomet rinkitės klasikinį modelį – marškinėlius be rankovių ir šortus arba marškinėlius ilgomis rankovėmis ir kelnes. Tokią pižamą galima naudoti ir kaip namų drabužius, kuriuos malonu apsivilkti po sunkios dienos.

Renkantis gaminio audinį, verta atsižvelgti į sezoną. Medvilnė, šilti trikotažo gaminiai, vilna puikiai tinka šaltajam sezonui. Čia pirmenybę teikite kostiumams su kelnėmis ir švarku ilgomis rankovėmis. Miegoti karštomis vasaros naktimis idealiai tinka trikotažo, šilko, viskozės komplektukai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *