Home > Sveikatingumo centrai > Medicininis turizmas

Medicininis turizmas

medicininis turizmas

Medicininių paslaugų dažniausiai vykstama pas plastikos chirurgus, vaisingumo specialistus ar stomatologus vakarų Europoje arba Azijos šalyse. Kodėl taip yra? Žmonės susidurę su retomis ligomis į užsienį vyksta dėl to kad jų šalyje nėra tam tikros labai siauros specializacijos gydytojų. Pagrindinės priežastys dėl kurių pacientai keliauja į svečias šalis ieškoti šių paslaugų tai mažesnė kaina, ilgos eilės konsultacijoms ir operacijoms ir dėl aukštesnio lygio tecnologijų išsivystymo geresnės gydymo priemonės ir pronozuojamas geresnis rezultatas ir greitesnė reabilizacija. Esant komplikacijoms didesnė tikimybė gauti papildomą gydymą.

Jei svarstote vykti į kurią nors užsienio valstybę atlikti medicinos paslaugas turite įvertinti tos šalies galiojančius įstatymus susijusius su sveikatos paslaugų reguliavimų, ieškoti informacijos iš patikimų šaltinių apie paslaugų kokybę ir sužinoti kokie yra geriausiai tos srities specialistai ( pvz. akių, odos, plaučių ligų). Kurios šalys garsėja nepriekaištinga reputacija šiose srityje? Singapūras, Tailandas, Pietų Korėja gali pasigirti puikiais ne tik plastinės chirurgijos, širdies bet ir vidaus ligų specialistais kurie yra valstybės akredituoti vykdyti medicininę veiklą projektuose pacientams iš užsienio gydyti.

Kaip rasti patikimą kliniką kuri suteiks aukštos kokybės paslaugas taip kaip skelbia savo tinklapyje? Yra didelė tikimybė patekti į nesąžiningų specialistų rankas, interneto platybėse apstu gražiai paruoštų svetainių pristatančių paslaugas už nedidelę kainą tačiau atvykus į vietą jus pasitinka daug liūdnesnis vaizdas nei matėte paveikslėliuose ir galima rimtai suabejoti ar gydymo paslaugos bus suteiktos tinkamai. Prieš pasirašant gydymo paslaugų sutartį būtina žinoti koks konkretus gydytojas yra jums paskirtas, kada bus atliktas gydymas ir kiek tai iš viso kainuos. Taptautinius standartus atitinkančias paslaugas gali užtikrinti tik senai įsikūrusios ir gerą reputaciją turinčios klinikos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *