Home > Buitis > Kaip sutaupyti perkant laiptų furnitūrą?

Kaip sutaupyti perkant laiptų furnitūrą?

Medieną, akmenį, įvairius metalus meistrai nuo seno naudojo laiptų turėklų gamybai ir apdailai. Nerūdijantis plienas yra gana jauna medžiaga, išrasta gal šiek tiek daugiau nei prieš šimtmetį. Nuo tada lydinys, gautas atlikus anglų metalurgo Harry Brearley eksperimentus, užkariavo pasaulį. Ir visa tai dėka ypatingų savybių derinio – stiprumo, atsparumo dilimui, patrauklios išvaizdos ir kainos.

Norint sutaupyti perkant laiptų furnitūrą, patartina pagalvoti apie nerūdijančio plieno turėklus, kuriuos galite įsigyti inoxas.lt. Nerūdijantis plienas tarnaus dešimtmečius. Jo nereikia papildomai apdoroti. Medžiaga lengvai atlaiko karštį ir šaltį, lietų ir vėją. Nerūdijančio plieno turėklai yra pakankamai tvirti, kad atlaikytų apčiuopiamą jėgos poveikį. Su nerūdijančiu plienu gana lengva dirbti ir jį lengva montuoti net patiems. Kitos turėklų medžiagos yra mažiau patvarios ir reikalauja nuolatinės priežiūros – mediena išdžiūsta, stiklas braižosi ir lūžta, o daugelis metalų rūdija arba neturi tokio stiprumo, kokiu gali pasigirti nerūdijantis plienas.

Ką pirmiausia reikia suprasti renkantis nerūdijančio plieno turėklus?

Svarbiausia – dizaino patikimumas. Nerūdijančio plieno turėklai – atraminis laiptų elementas. Todėl jie turi atlaikyti ne tik žmogaus, kuris jų laikysis ar jais pasikliaus, svorį. Tų, kuriems yra skirti turėklai, saugumo sąlyga yra tinkamas aukštis. Taigi vidutinio ūgio žmonėms patogus bus 90 cm ūgis Aukštas – to neužtenka. Jų lygis 1 – 1,20 m Nepamirškite apie vaikus. Jei vaikai naudosis nerūdijančio plieno turėklais, viduryje papildomai pritvirtinkite strypą, kad vaikas galėtų patogiai laikytis lipdamas laiptais.

Gaminiai, pagaminti naudojant nerūdijantį plieną, yra funkcionalus ir tuo pačiu gražūs, jie puikiai atrodo bet kokia stilistine kryptimi. Šie gaminiai skiriasi funkcionalumu: suteikia atramą, apibrėžia teritoriją, garantuoja saugumą. Šiandien tokio tipo gaminių asortimentas itin platus, todėl lengva išsirinkti pagal poreikius ir individualius pageidavimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *