Home > Buitis > Kasdienybę palengvinantys išmanūs buities prietaisai

Kasdienybę palengvinantys išmanūs buities prietaisai

Išmanieji buitiniai prietaisai palengvina kasdienį namų tvarkymą ir suteikia daugiau komforto. Mūsų laimei, jau seniai praėjo laikai, kai reikėjo keltis nuo sofos, kad sureguliuotume termostatą arba išjungtume šviesą. Ir visa tai dėl nesibaigiančio išmaniųjų buities prekių antplūdžio rinkoje. Daugiau informacijos skaitykite https://www.manoit.lt/category/mobilusis-pasaulis/

  • Automatinis langų valymo robotas

Automatinis langų valymo robotas išvalys daugiau paviršių, įskaitant matinį, įrėmintą ar berėmį stiklą, vertikalų ar spalvotą stiklą, horizontalius paviršius ir daugelį kitų.

  • Išmanusis dūmų detektorius

Užuot įspėjęs jus vienu pavojaus signalu, išmanusis dūmų detektorius, aiškiu balsu įspėja apie dūmų ar gaisro gausą tam tikroje jūsų namų vietoje. Kai dūmų yra pakankamai, kad suveiktų pavojaus signalas, galite jį greitai nutildyti savo išmaniuoju telefonu.

  • Išmanusis užraktas

Per daug raktų ant raktų pakabuko gali užimti brangios vietos rankinėje ar kišenėje. Todėl jums reikia išmaniosios spynos, kad viskas būtų paprasčiau. Turėdami išmaniąją spyną sumažinsite savo augančio raktų rinkinio dydį ir suteiksite neprilygstamą šiuolaikinį patogumą.

  • Garažo vartų atidarymas

Išmaniąja programėle valdomas garažo vartų atidarymo įrenginys, leidžia nuotoliniu būdu uždaryti arba atidaryti garažo vartus. Jei pamiršote uždaryti garažą, tai galite lengvai ištaisyti vienu mygtuko paspaudimu. Jums nereikės skubėti grįžti namo ar skambinti kaimynui į pagalbą.

  • Išmaniosios lemputės

Tai esminė išmaniųjų namų sprendimų dalis. Išmaniosios lemputės leidžia valdyti namų apšvietimą iš bet kurios vietos, kurioje esate.

  • Išmaniosios technologijos durų skambučiai

Šis naujoviškas išmaniųjų namų įtaisas leidžia sužinoti, kas beldžiasi į duris, neatsitraukiant nuo sofos. Kiekvienas durų skambutis turi mikrofoną ir kamerą. Šis prietaisas siunčia vaizdo signalą iš lauko durų į durų skambučio programėlę, kad ir kur būtumėte.

  • Išmanieji robotai dulkių siurbliai

Pamirškite dienas, kai laisvalaikį turėjote praleisti stumdydami dulkių siurblį po namus, nes dabar jums padėti pasiruošęs visas išmaniųjų robotų dulkių siurblys. Šie įtaisai gali valyti jūsų namus taip pat, kaip ir įprasti dulkių siurbliai. Skirtumas tik tas, kad jums nereikia keltis nuo sofos, kad šie robotai dulkių siurbliai veiktų. Tiesiog bakstelėkite su prietaisu pateikiamoje programėlėje ir akimirksniu turėsite spindinčias grindis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *