Home > Maistas > Greitai paruošiami užkandžiai į gamtą

Greitai paruošiami užkandžiai į gamtą

Žygiai, važiavimas dviračiu, bėgimas, ėjimas – kad ir kokia būtų jūsų veikla, tikriausiai užkandžiaujate, tiesa? Užkandžiai į gamtą ar užkandžiai piknikui yra labai svarbus ir turi būti apgalvotas. Užkandžiai gamtoje, dažniausiai gelbsti, nes dažnai būdami lauke mes išalkstame. Bet ar tai sveika, gerai subalansuota ir padeda jūsų kūnui atsigauti po įtemptos dienos lauke, ar tai suteikia per daug cukraus ir nepakankamai maistingų medžiagų? Maisto ir užkandžių pakavimas veiklai lauke gali atrodyti nesunkiai, bet jūs norite įsitikinti, kad pasirenkate subalansuotą maistą; ypač maisto produktai, kuriuose yra subalansuotas baltymų ir angliavandenių kiekis, kad išliktų energija, yra mažai cukraus ir daugiau skaidulų, kad būtų išvengta cukraus šuolio kraujyje, kuriuos lengva valgyti, laikyti ir pasiimti į kelionę.

Keletas  maisto produktų ir užkandžių –  iškyla į gamtą su vaišėmis

 

Vanduo

 

Gerai, galbūt vanduo nėra „užkandis“, bet labai svarbu išlikti gerai hidratuotam užsiimant bet kokia veikla lauke – žygiuojant, bėgiojant, važiuojant dviračiu, einant, tinklinį, krepšinį, jogą, plaukimą. Jūs suprantate idėją, bet tai yra svarbus priminimas. Žmonės dažnai renkasi daugiau saldžių elektrolitų turinčių produktų, pavyzdžiui, sportinių gėrimų, o ne paprasto negazuoto vandens. Tačiau geriausias jūsų hidratacijos šaltinis yra vanduo, paprastas ir paprastas. Jei reikia padidinti elektrolitų kiekį, vietoj saldžių gėrimų pakaitalų verta apsvarstyti keletą puikių užkandžių variantų, ypač tuos, kuriuose yra daug kalio.

Riešutai

 

Pirmyn! Anakardžiai. Riešutai. Migdolai. Graikiniai riešutai. Valgykite juos atskirai arba derinkite, kad gautumėte puikų skonį! Netgi išbandykite kai kuriuos aromatizuotus sustiprintus riešutus, kad gautumėte papildomos naudos – ant grotelių keptos mėsos, rūkyto, vasabio ar sezamo – bet valgykite juos saikingai, nes juose paprastai daug natrio, dėl kurio gali kilti troškulys! Riešutai, nors ir turi daug riebalų, yra geri baltymų šaltiniai, paprastai 5 gramai ar daugiau vienoje porcijoje.

Yra daugybė energingų ir efektyvių batonėlių, kurie puikiai tinka skanauti lauke aktyvios dienos metu. Užkandžių batonėliai yra supakuoti atskirai ir praktiškai telpa bet kur, kad būtų lengviau pasiekti – rankinėje, krepšelyje ar kuprinėje. Apskritai norėsite pasirinkti tokį, kuriame būtų kruopščiai subalansuotas baltymų, angliavandenių, skaidulų ir cukrų kiekis. Cukrus yra svarbus dalykas, kurį reikia kontroliuoti užkandžių batonėliuose, ypač vaikams. Turint tai omenyje, užkandžių batonėliai paprastai yra puikus energijos šaltinis ir turi daug baltymų, dažnai naudojami kaip maisto pakaitalai. Taigi supakuokite savo mėgstamą skonį ir pirmyn.

Nesmulkinti vaisiai visada bus puikus užkandžių pasirinkimas dėl kelių priežasčių. Visuose vaisiuose paprastai yra mažai natrio, riebalų ir kalorijų bei daug skaidulų. Pluoštas yra esminis mitybos reikalavimas, į kurį dažnai nepaisoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *