Home > Buitis > Ką reikia žinoti prieš pradedant įrenginėti terasą?

Ką reikia žinoti prieš pradedant įrenginėti terasą?

Mes praleidžiame laiką savo terasoje valgydami, mėgaudamiesi lauke ir vakarėliuose. Terasa yra ideali tiek namų, tiek vasaros kotedžams, todėl ją lengva pastatyti. Terasa, kuri turi būti pastatyta kaip namo dalis, paprastai nereikalauja statybos leidimo.

Pačiam pastatyti terasą gali būti puiki idėja, tačiau kartais tai reiškia, kad taip pat taupote netinkamoje vietoje. Pavyzdžiui, jei terasų lentos bus parinktos netinkamai, tai jums gali brangiai kainuoti. Pateikiame svarbius dalykus, į kuriuos reikia atsižvelgti, jei planuojate pastatyti terasą be profesionalios pagalbos.

Atsargiai rinkitės medienos medžiagą

Oro sąlygos daro įtaką visiems paviršiams, kurie nuolat yra lauke. Savo terasai pasirinkite medienos klasę, skirtą naudoti lauke. Dangos neišsprendžia problemos, todėl atkreipkite dėmesį į medienos medžiagą. Terasos lentas, kurias mes rekomenduojame, galite rasti profesionalioje medienos parduotuvėje.

Savo ar nuomojama įranga?

Jei neturite tinkamų įrankių, o terasa yra vienintelis jūsų statybos projektas, nebūtinai verta pirkti visus statybos įrankius. Daugelį įrankių galima išsinuomoti iš profesionalios nuomos įmonės. Svarbiausios terasos statybos įrankiai yra plaktukas, pjūklas, abrazyvinis popierius ir belaidis grąžtas.

Tvirtinimo detalių pasirinkimas

Nerūdijančio plieno varžtai naudojami kaip montavimas ir pritvirtinant terasos statybos priedus. Jei norite montuoti, jums taip pat gali prireikti, pavyzdžiui, paimti ir sijos batus bei kampų laikiklius. Išsirinkite pagrindinius medienos varžtus, kurie idealiai tinka kurti terasą.

Pradėkite nuo plano

Jei nežinote, kaip patiems pasidaryti planą ar galbūt net nenorite paruošti terasos plano, informacijos galite rasti internete, kur įmonės siūlo išsamias instrukcijas, kaip pastatyti pagrindinę terasą.

Stebėkite orą

Statyti terasą yra daug patogiau palankiu, sausu oru nei lietaus metu. Suplanuokite savo statybos grafiką, kad pradėję dirbti orai būtų palankūs. Taip pat, riziką susirgti didesnė blogu oru, o tai reiškia, kad terasos statybas tektų atidėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *