Home > Grožis > Kuo išskirtinis ir naudingas Alepo muilas?

Kuo išskirtinis ir naudingas Alepo muilas?

Alepo muilas, yra vienas žinomiausių ir labiausiai vertinamų muilų pasaulyje, turintis itin ilgą istoriją ir gamybos tradicijas. Muilai yra rankų darbo sukurti Sirijoje, naudojant alyvuogių ir laurų aliejų. Dėl savo nepaprastų savybių jie ypač rekomenduojami žmonėms, kenčiantiems nuo įvairių tipų odos ligų, t.y psoriazė, egzema ar spuogai. Kuo didesnis laurų aliejaus procentas tam tikrame Alepo muile, tuo stipresnis jo gydomasis poveikis. Jei norite išsirinkti sau tinkamą muilą užsukite į https://naturata.lt/40-alepo-muilai.

Sirijos muilas – kaip jis dar vadinamas, yra puikus sprendimas visai jūsų šeimai. Dėl didelio alyvuogių aliejaus kiekio produktas pasižymi nepaprastomis drėkinamosiomis savybėmis, kurios kartu su laurų aliejaus valomąja galia sukuria mišinį, kuris labai paveiks jūsų odos būklę.

Alepo natūrali kosmetika – kaip naudoti?

Aleppo muilas yra šviesiai rudos spalvos išorėje ir žalias viduje. Palyginti su standartiniais muilais, jie yra daug kietesni ir didesnių dydžių. Reikėtų prisiminti, kad natūralūs muilai yra visiškai saugūs mūsų odai produktai, nes juose nėra jokių kenksmingų medžiagų ir dirbtinių dažiklių ar kvapiklių, todėl juos gali naudoti net ir alergišką odą turintys žmonės. Natūrali kosmetika yra geriausia, ką galime duoti savo kūnui, kad suteiktų jam reikalingą apsaugą ir priežiūrą.

Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas Alepo muilui, kuriame yra tiek pat laurų aliejaus ir alyvuogių aliejaus, kurių dėka jis ne tik gydo sudėtingesnes odos problemas, bet ir drėkina. Tačiau jei jums labiau patinka mažesnis laurų aliejaus kiekis, tuomet rekomenduojame daug švelnesnį Negyvosios jūros muilą, kuris puikiai remineralizuoja odą, arba Alepo muilą su raudonuoju moliu, kuris tiks visai šeimai ir netgi gali būti naudojamas kaip šampūnas. Pasirinkite tinkamą produktą ir leiskite natūralioms sudedamosioms dalims pasirūpinti jūsų kūnu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *