Home > Sveikata > Kaip prižiūrėti veido odą paaugliams?

Kaip prižiūrėti veido odą paaugliams?

Visi norime parodyti savo geriausią veidą, tačiau paauglystė kai kuriems gali sukelti norą pasislėpti nuo pasaulio. Laikykitės paprastos odos priežiūros tvarkos. Paaugliu veido odos priežiūra yra ypatingai svarbi.

Laikykitės paprastos ir nuoseklios odos priežiūros procedūros. Gera rutina gali atsigauti, kai žingsnių per daug. „Man patinka sakyti savo pacientams, kad paprasta rutina yra du kartus per dieną, ryte ir vakare. Nusiplaukite veidą du kartus per dieną – pabudus ir prieš einant miegoti. Taip pat norėsite nusiprausti veidą po prakaituojančios veiklos. Norėdami, kad veidą praustumėte svarbiausia, padėkite gaminius šalia dantų šepetėlio ir darykite tai tuo pačiu metu, kai valysite dantis, kad būtų nuoseklus. Taip pat nenaudokite šluostės, tinklinės kempinės ar bet ko kito, kas gali sudirginti odą. Vietoj to, pirštų galiukais nuplaukite veidą ir užtepkite produktą.

Odos priežiūros priemonės

Naudokite be aliejaus ir nekomedogeninius produktus. Ieškokite produktų, kurie neužkimš porų. Šie produktai bus pažymėti kaip „be aliejaus“ arba „nekomedogeniški“, todėl neatsiras komedonų, inkštirų ir baltųjų dėmių, užkemšančių poras. Tai pasakytina ne tik apie drėkinamąsias priemones, bet ir apie makiažą bei apsaugos nuo saulės priemones. Net ir žiemą naudokite kremą nuo saulės. Geras įprotis visam gyvenimui – saugoti odą nuo žalingų UV saulės spindulių. Lietus, sniegas ar šviečiantis kremas yra būtinas. Net jei naudositės makiažu, būtinai naudokite plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, kurių SPF yra 30 ar daugiau. Sausa ir saulės pažeista oda yra sudirgusi, o sudirgusi oda gali kelti didesnę spuogų riziką.

Kovokite su spuogais anksti.

Spuogai dažnai atsiranda brendimo metu, kai hormonai pradeda per daug dirbti. Jei pradeda atsirasti nedidelių bėrimų, pradėkite nuo vieno produkto nuo spuogų vienu metu. Jei nematote pagerėjimo po keturių ar šešių savaičių, pridėkite antrą produktą nuo spuogų. Šis metodas gali padėti kovoti su įvairiomis spuogų priežastimis, pvz., bakterijomis, užsikimšusiomis poromis, riebalais ir uždegimu.

Pavyzdžiui, jei gydant spuogus yra benzoilo peroksido, antrajame spuogų gydymo procese turi būti dar vienas su spuogais kovojantis ingridientas. Norėdami padėti pasirinkti kitą produktą, štai ką veikia įvairios veikliosios medžiagos: Benzoilo peroksidas mažina P. acnes bakterijas. Retinoidai, tokie kaip adapaleno gelis, atkimša poras ir mažina riebumą. Salicilo rūgštis mažina uždegimą ir atkimša poras. Net jei jūsų spuogai gerėja arba išnyksta, svarbu tęsti gydymą. „Režimas veikia, jei esate aiškus, ir veikia geriau, jei užkerta kelią spuogams, o ne gydote esamus bėrimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *